Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Prezydium SU

BUDYNEK B

Kamil Witczak

Kamil Witczak, klasa 3g gim – przewodniczący SU

Hej!
Podejmuję się pracy w samorządzie ponieważ chciałbym spróbować swoich sił w tym oraz chcę zmienić swoją szkołę na jeszcze lepszą. W wolnych chwilach lubię grać na gitarze i oglądać mecze piłki nożnej.

Kamil Piechowski

Kamil Piechowski, klasa 7c – wiceprzewodniczący

Cześć jestem Kamil Piechowski i chodzę do 7c, lubię uprawiać sport i grać w gry komputerowe. Po za tym bardzo lubię pracę w Samorządzie Uczniowskim sprawia mi to dużą frajdę.

Natalia Grzelak

Natalia Grzelak, klasa 8a – wiceprzewodnicząca

Mam na imię Natalia, mam 14 lat. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, grać w koszykówkę, jeździć konno. Chce działać w SU, ponieważ chcę coś zmienić, poznawać nowych ludzi, wymieniać się doświadczeniami.

Anna Włodarska

Anna Włodarska, klasa 3i gim – wiceprzewodnicząca

Jestem Ania i chodzę do klasy 3i. W samorządzie szkolnym pełnię funkcję vice przewodniczącej. Interesuję się sportem i medycyną. Chciałabym żeby samorząd był zgraną grupą i otworzył się na innych uczniów.

BUDYNEK A

Michał Giermek

Michał Giermek, klasa 5g - wiceprzewodniczący

Nazywam się Michał Giermek, mam 10 lat. Jestem w klasie Vg. Lubię grać w piłkę nożną, a moimi ulubionymi przedmiotami są język angielski, matematyka i informatyka.

Ania Denbowska

Nazywam się Anna Dębowska. Jestem uczennicą klasy 5F. W tym roku szkolnym pełnię funkcję  wiceprzewodniczącej SU i chcę aktywnie działać na rzecz dobra wszystkich uczniów naszej szkoły.

Jestem zorganizowana i wytrwale dążę do celu. Z optymizmem patrzę w przyszłość. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka. Kocham psy, zwłaszcza mopsy.