Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Osiągnięcia sportowe

Warszawska Olimpiada Młodzieży - etap dzielnicowy
I miejsce - badminton dziewcząt - kategoria młodzież:  Lidia Domaszewicz, Natalia Zalewska

etap miejski 
VI miejsce - badminton dziewcząt - kategoria młodzież - Lidia Domaszewicz, Natalia Zalewska

etap dzielnicowy 
III miejsce - badminton dziewcząt - kategoria dzieci: Maja Winiarska, Julia Binienda

etap dzielnicowy
I miejsce - dwa ognie dziewcząt klas IV

etap dzielnicowy
II miejsce - czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt - kategoria dzieci

Ursynowski Turniej Wioślarski "TYTAN WIOŚLARSKI"
Klasy 5 dziewczynki: I miejsce - Binienda Julia
Klasy 5 chłopcy: II miejsce - Dąbrowski Jakub
Klasy 6 chłopcy: I miejsce - Bielicki Daniel
Klasy 7 dziewczynki: III miejsce - Januchta Michalina
Klasy 7 chłopcy: III miejsce - Rothe Jan
Klasy 8 dziewczynki: IV miejsce - Cichorowska Lena
Klasy 8 chłopcy: I miejsce - Lewicki Tymon

Warszawska Olimpiada Młodzieży w szermierce
kategoria dzieci : 
Złoty medal - Maja Maliszewska
Srebrny medal - Zosia Pytel
Brązowy medal - Agata Szybajło i Zosia Mikulicka

kategoria młodzik dziewcząt i chłopców:
Złoty medal
- Zofia Płaza
Brązowy medal - Małgorzata Płaza
Brązowy medal - Tomasz Życki

52. Warszawska Olimpiada Młodzieży: Srebrny medal w koszykówce chłopców:  Bieńczak Bartosz 3B Gim., Klimczak Michał 3B Gim., Bartnicki Hubert 3C Gim., Nurowski Wiktor 3C Gim., Rusak Mateusz 3F Gim., Szara Jakub 3F Gim., Klimek Wiktor 3G Gim., Redziak Mikołaj 3H Gim., Modzelewski Igor 6a, Zaremba Kacper 6a, Renkiewicz Bruno 8c

52. Warszawska Olimpiada Młodzieży: Srebrny medal w piłce ręcznej dziewcząt: Czyż Hanna kl. 3C Gim., Figaszewska Julia kl. 3C Gim., Krzesak Zuzanna kl. 3C Gim., Pawelec Izabella kl. 3C Gim., Błażej Anna kl. 8a, Dąbrowska Maja kl. 8b, Wysocka Oliwia kl. 8b, Cichorowska Lena kl. 8c, Dąbrowska Julia kl. 8c, Rolnik Aleksandra kl. 8c

52. Warszawska Olimpiada Młodzieży: Brązowy medal w koszykówce dziewcząt: Jamroziak Zuzanna 7a, Maćkiw Julia 7a, Pawlik Jagoda 7a, Dąbrowska Maja 8b, Cichorowska Lena 8c, Dąbrowska Julia 8c, Rolnik Aleksandra 8c, Sawarzyńska Maria 8c, Sierzputowska Lidia 8c, Zborowska Anna 8f 

Srebrny medal na dystansie 1500 m w 52 Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Przełajowych - Oliwier Stynwak kl. 7D

4 miejsce: reprezentacja SP 340 w Turnieju Mikołajkowym

2 miejsce: w eliminacjach WOM Ursynów piłka ręczna chłopców