Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy plastyczne

XXIII edycja Dzielnicowego Konkursu pod patronatem Pana Roberta Kempy Burmistrza Dzielnicy Ursynów "STOP-SMOG. O smoku powietrznym, czyli jak być ekologicznym rycerzem w dzisiejszych czasach?"
I miejsce Tymoteusz Troiński kl. 2 f
II miejsce Konrad Papis kl. 1 f

Szkolny Konkurs Mam Talent - Świat roślin

KATEGORIA TECHNICZNA:
Klasy czwarte
l miejsce:
Łukasz Szponder 4g, Wiktor Wójcik 4b
ll miejsce: Maja Alchimowicz 4 k, Hania Więckowska 4g
llI miejsce: Zuzanna Bachniuk 4K,  
Wyróżnienie: Antonina Przedpolewska 4 g, Mara Szparaga 4d, Ida Szczap 4K, Julia Kaczmarek 4 k 

Klasy piąte
l miejsce: Gabrysia Raczkowska 5h
ll miejsce: Wiktoria Figura 5h
III miejsce:  Julia Dobosz 5c, Sofiia  Naboichenko 5a
Wyróżnienie: Hania Musiał  5c, Ola Sobczyk 5b,  Matylda Kącka 5d, Marysia Pykało 5g

KATEGORIA PLASTYCZNA:
Klasy czwarte:
I miejsce:
 Hanna Więckowska 4g
II miejsce: Tymon Sułkowski 4c
III miejsce: Marysia Tober 4j

Klasy piąte
I miejsce- Maja Zastocka 5h
II miejsce- Jagoda Leppert 5f
III  miejsce- Gabrysia Raczkowska 5h
Wyróżnienie: Marysia Zięba 5c

Klasy szóste
I miejsce: Dolores Niżewska 6e i Natasza Kuś 6c
II miejsce: Nina Sobczyk 6f
III miejsce: Dorota Kiełbińska 6d
Wyróżnienie: Iga Lonca 6d

„MÓJ POLSKI BOHATER OLIMPIJSKI W 100 LECIE POLSKIEGO OLIMPIZMU” 
I miejsce: Natalia Szczęsna – klasa 0B, Helena Jędrzejczyk – klasa 1D, Filip Pyziak – klasa 2A oraz Adrianna Kołakowska – klasa 3E
II miejsce: Małgorzata Korba – klasa 1A, Natalia Szymańska – klasa 2E, Jan Papierz – klasa 3D oraz Antoni Ciastek – klasa 3D
III miejsce: Franciszek Kuszewski – klasa 1I, Maja Świtek – Krzyżaniak – klasa 2C 

Szkolny Konkurs Mam talent- Świat roślin
Klasy 4

1 miejsce- Hanna Więckowska 4g
2 miejsce- Tymon Sułkowski 4c
3 miejsce- Marysia Tober 4j
Klasy 5
1 miejsce- Maja Zastocka 5h
2 miejsce- Jagoda Leppert 5f
3 miejsce- Gabrysia Raczkowska 5h
wyróżnienie- Marysia Zięba 5c
Klasy 6
1 miejsce- Dolores Niżewska 6e, Natasza Kuś 6c
2 miejsce- Nina Sobczyk 6f
3 miejsce- Dorota Kiełbińska 6d
wyróżnienie- Iga Lonca 6d

VIII Ogólnopolski Konkurs "Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku"
kategoria praca plastyczna:

III miejsce: Michał Kosiukiewicz
wyróżnienie: Kinga Karas kl. 3k gimnazjalna

Szkolny Konkurs Plastyczny „ Od 100 lat niepodległa”

Klasy 4
I miejsce:
Hanna Więckowska 4e
II miejsce: Witold Jóźwiak 4f
III miejsce: Maria Tober 4j
wyróżnienie: Mateusz Hryciuk 4l

Klasy 5
I miejsce:
Alicja Kuć 5e
II miejsce: Joanna Szczepanik 5i oraz Weronika Gregier 5g
III miejsce: Szymon Zyśk 5g

Klasy 6
I miejsce: Bianka Rucińska 6a
II miejsce: Pola Michocka 6d
III miejsce: Aleksander Kuźmiński 6c
wyróżnienie: Beniamin Spychalski 6f

Klasy 7, 8 i 3 gimnazjum
I miejsce:
Małgorzata Zwierzchowska 3b
II miejsce: Zofia Woszczyk 3f
III miejsce: Michalina Januchta 7b