Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy matematyczne

Międzynarodowego Konkursu „KANGUR Matematyczny 2019”.

W kategorii „ŻACZEK” – klasy 1 i 2: 
LAUREAT – Maria Kułak kl. 2b (Marysia zdobyła 100 na 105 możliwych do uzyskania punktów !!!)
wyróżnienia – Melania Izert kl. 2d, Leonard Kubala kl. 2a, Mateusz Ćwikiewicz kl. 2e, Tadeusz Jóźwiak kl. 2f, Franciszek Łegowik kl. 2d, Alicja Adamczuk kl. 2f, Tymoteusz Duda kl. 2f, Zofia Gilarowska kl. 2e.

w kategorii „MALUCH” – klasy 3:
wyróżnienia – Nina Korzeniewska kl. 3c Karol Sadurski kl. 3e Gabriela Bortlisz kl. 3b Adrianna Kaczuba kl. 3b Piotr Zin kl. 3a

w kategorii „MALUCH” – klasy 4:
wynik „BARDZO DOBRY”  –  Michał Jaśkowski kl. 4l Paweł Mazur kl. 4c
wyróżnienia – Anna Rudnicka kl. 4i Bartosz Grudziński kl. 4f Joanna Kaczor kl. 4d Mateusz Kucia kl. 4b Milena Gaj kl. 4d

W kategorii „BENIAMIN” – klasy 5:
wyróżnienia
– Michał Giermek kl. 5g Sofiia Naboichenko kl. 5a Franciszek Tarnowski kl. 5g Joanna Szczepanik kl. 5i Jakub Hubbard kl. 5d Maja Zastocka kl. 5h Milena Kuch kl. 5d Błażej Piekarniak kl. 5i

w kategorii „BENIAMIN” – klasy 6:
wynik „BARDZO DOBRY”  –  Anna Karpińska kl. 6d Bianka Rucińska kl. 6a
wyróżnienia – Aleksandra Tymińska kl. 6d Antonina Kaleta kl. 6b Wiktoria Kaszuba kl. 6b Karolina Bury kl. 6e Maja Murdzek kl. 6a Bartosz Kobierski kl. 6e Karolina Karpińska kl. 6f Iga Wróbel kl. 6b Michał Milewski kl. 6d Michał Ganczarczyk kl. 6b Tomasz Peryt kl. 6f

w kategorii „KADET” – klasy 7:
wynik „BARDZO DOBRY”  –  Dagmara Konieczna kl. 7b Tomasz Kobierski kl. 7d Maciej Stradowski kl. 7a
wyróżnienia – Michalina Januchta kl. 7b Karol Kuk kl. 7f Tadeusz Kielak kl. 7d Igor Mazur kl. 7a

W kategorii „KADET” – klasy 8:
LAUREAT
– Piotr Kosiarski kl. 8a    (Piotr zdobył 150 na 150 możliwych do uzyskania punktów !!!)
wynik „BARDZO DOBRY”  –  Katarzyna Mazurek kl. 8d
wyróżnienia – Mateusz Giermek kl. 8e Jakub Miszczak kl. 8a Maciej Michta kl. 8c Kamil Bielak kl. 8a

W kategorii „KADET” – klasy 3 gimnazjum:
wynik „BARDZO DOBRY”  –  Andrii Sheremet kl. 3E
wyróżnienia – Mikołaj Garbowski kl. 3G Emil Drwięga kl. 3B Mateusz Skorulski kl. 3K Julia Bonecka kl. 3B Michał Pszenicyn kl. 3J

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny "Tropami Pitagorasa 2019"
w kategorii klas 5-tych:
III miejsce –
Michał Kucharski kl. 5b (28 pkt)
wyróżnienie –
Michał Giermek kl. 5g (27 pkt)  

w kategorii klas 6-tych:
I miejsce –
Anna Karpińska kl. 6d (30 pkt), Antonina Kaleta kl. 6b (30 pkt), Tobiasz Dąbrowski kl. 6b (30 pkt)
III miejsce –
Amelia Lasocka kl. 6f (28 pkt)
wyróżnienie –
Wiktoria Kaszuba kl. 6b (27 pkt)

w kategorii klas 7-mych:
III miejsce –
Karol Kuk kl. 7f (28 pkt), Dagmara Konieczna kl. 7b (28 pkt)

w kategorii klas 8-mych:
I miejsce –
Mateusz Giermek kl. 8e (30 pkt), Jakub Miszczak kl. 8a (30 pkt)
II miejsce –
Piotr Kosiarski kl. 8a (29 pkt)
wyróżnienie –
Stanisław Pawlak kl. 8a (27 pkt)

w kategorii klas 3-ch gimnazjum:
I miejsce –
Agnieszka Przeździecka kl. 3i (30 pkt)

Międzyszkolny konkurs matematyczny Mistrz Tabliczki Mnożenia dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych na Ursynowie
IV miejsce: Paweł Mazur klasa 4c 
VIII miejsce: Martyna Jakubiec klasa 4g

LAUREAT wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego MATEMATYKA - szkoła podstawowa:

Piotr Kosiarski - klasa 8 a

FINALIŚCI wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego MATEMATYKA - szkoła podstawowa: Jakub Miszczak - klasa 8 a, Stanisław Pawlak - klasa 8 a
 
 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego MATEMATYKA - szkoła podstawowa:
Piotr Kosiarski - klasa 8 a, Jakub Miszczak - klasa 8 a, Stanisław Pawlak - klasa 8 a