Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Konkursy językowe

Dzielnicowy Konkurs języka angielskiego "Watching the British" dla klas VI-VIII
III miejsce Tomasz Ambroziak SP 340

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "My picture dictionary" dla uczniów klas 1 SP
I  miejsce: Martyna Dunajko- klasa 1g
II miejsce: Małgorzata Korba- klasa 1a
III miejsce: Jan Domagała- klasa 1g
 
Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "My picture dictionary" dla uczniów klas 2 SP
I  miejsce: Kalina Denczew-Pawlik- klasa 2c
II miejsce: Laura Świerkot- klasa 2b
III miejsce: Sonia Kasperek- klasa 2a
III miejsce: Aleksandra Kornack- klasa 2f
 

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "My superhero" dla uczniów klas 3 SP
I  miejsce: Jan Pulnar- klasa 3b
II miejsce: Ada Kaczuba- klasa 3b

LAUREACI XII Dzielnicowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych„ English Around the World 2019”
I miejsce – Tomasz Ambroziak – SP 340

Konkurs "IDIOMY"
I miejsce - Dąbrowski Tobiasz kl.VIb
II miejsce - Małgorzata Jakubczyk kl. IIIh
III miejsce - Likos Tomasz kl. IIId, Girek Filip kl. VIa, Kostrzewska Agata kl. IIIh

XII Dzielnicowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych “English Around the World 2019
I miejsce Tomasz Ambroziak klasa 8a

Konkurs plastyczno-językowy Easter Egg
I miejsce Antkowiak Agata kl.4i
II miejsce Bednarz Zuzanna kl.4i
III miejsce Zalewskim Mikołaj kl.4j

Dzielnicowy konkurs z języka angielskiego "Happy Birthday Your Majesty".
W kategorii klas IV-V:
I miejsce Zuzanna Bednarz SP 340
III miejsce Gabriela Raczkowska SP 340
W kategorii klas VI-VIII
I miejsce Małgorzata Płaza SP 340
III miejsce Zofia Płaza SP 340

LAUREATKI Olimpiady Języka Angielskiego - klasa gimnazjalna: Garvin Catriona - klasa 3 i, Garvin Victoria - klasa 3 j

FINALISTA wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego JĘZYK NIEMIECKI - szkoła podstawowa:   Łukasz Czech - klasa 7 b

FINALISTA wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego JĘZYK ANGIELSKI - klasa gimnazjalna: Michał Pszenicyn - klasa 3 j

Uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego - JĘZYK ANGIELSKI - klasa gimnazjalna: Michał Pszenicyn - klasa 3 j

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "A Christmas Card" dla uczniów klas 2 SP:
I miejsce: Laura Świerkot- klasa 2b
II miejsce: Sonia Kasperek- klasa 2a
III miejsce: Antonina Dolińska- klasa 2f

Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "A Letter to Santa Claus" dla uczniów klas 3 SP:
I miejsce: Adrianna Kołakowska- klasa 3e
II miejsce: Filip Pyziak- klasa 2a

Uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego JĘZYK NIEMIECKI - szkoła podstawowa
Łukasz Czech - klasa 7 b