Szkoła Podstawowa nr 340
im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie

Świetlica

Uczniowie klas 1a i 1g

Przedstawienie pt: O rety, nasze cudowne kobiety

17-06-2019
Kolejny raz uczniowie z klas 1a i 1g postanowili udowodnić swoim rodzicom, że gra na scenie nie jest im ani obca, ani trudna. Wyreżyserowania przedstawienie podjęła się Joanna Dziu (...)
Paweł Góźdź kl. 2

Mam Talent

08-05-2019
Po wyczerpujących, marcowych eliminacjach do finałowego konkursu talentów wszelakich zakwalifikowała się spora gromada uzdolnionych uczniów naszej świetlicy. Ponad d (...)
Klasy drugie słuchają o życiu mrówek

Wizyta pana Mrówki

21-03-2019
Na zaproszenie świetlicy szkolnej w dniach 13-14 marca pojawił się ciekawy pan z ciekawymi opowieściami o ciekawym świecie zwierząt. Dzięki tym bez mała godzinnym prelekcjom uczni (...)
Uczennica 1a w wieczorowej sukni z gorsetem

Pokaz mody

19-02-2019
Jeszcze przed feriami zimowymi uczniowie naszej świetlicy szkolnej zaprezentowali swoim kolegom i przybyłym rodzicom swoje wyobrażenie o ekologicznym wykorzystaniu nienadających si (...)
Na śniegu można grać w piłkę nożną

Zima lubi dzieci najbardziej na świecie,...

16-02-2019
...a dzieci lubią zimę. Niestety, w tym roku nie cieszyła nas bielą śniegu, pokrywającego trawniki, ławki, konary drzew i dachy domów. Dlatego intensywnie wykorzystaliśmy te (...)
Uczniowie z sali 37 śpiewają kolędy św. Mikołajowi

Mikołajki w świetlicy

15-12-2018
13 grudnia do naszej świetlicy przybył św. Mikołaj. W natłoku swoich spraw znalazł czas dla uczniów naszej świetlicy. Snując opowieści o swoich dziejach (tych historyc (...)
Zabawy andrzejkowe - mój przyszły zawód

Andrzejki w świetlicy

30-11-2018
Od dawnych czasów w Polsce, gdy dni stawały się już coraz krótsze, młodzież zbierała się w ten jeden wieczór, by próbować odgadnąć co przyniesie mu przy (...)
Czy to taniec, a może zumba?

W świetlicy jest wesoło

14-11-2018
Co dzieje się w świetlicy, gdy uczniowie przekroczą jej próg? Różne rzeczy - tu ktoś maluje, tam odrabia lekcje; tu czyta książkę, tam zbuduje stadion. Czasem zajrzy (...)